Ksiega gości
Księga gości

wpisow: 322 na 65 stronach
<<< poprzednia -   2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   - nastepna >>>

Karolina • zzz@wp.pl
Data: Poniedziałek, 28 grudnia 2015 15:23:39
Generalnie polecam zmienićppani odbierając telefon tton głosu i podejście do innych osób. Nie zdążyłam zzadać pytania ponieważ pani pprzerwała mi na początku nakrzyczala na mnie po czym się rozlaczyla. Byłam miła przez telefon bo dlaczego miałabym krzyczeć na kogokolwiek. Ale widocznie pani jest wróżka czytajaca w myślach innych ;) rozumiem ze odbiera ileś taki telefonóww w ciągu kwadransu ale to jej pracai oobowiązek do bycia miłym.

Sławomir M • sawek.malaga7@gmail.com • Jelenia Góra
Data: Piątek, 18 grudnia 2015 09:19:55
Witam W zeszłym tygodniu Byłem w schronisku pod łabskim szczytem. muszę przyznać że schronisko fantastyczne obsługa bardzo miłaa lokalizacja nie do opisania bardzo miło spędziłem ten czas i polecam każdemu kto chce naprawdę odpocząćnie wiem dlaczego ludzie narzekają na to Schronisko blisko do śnieżnych kotłów blisko do Szklarskiej Poręby naprawdę warto odwiedzić i spędzić tam czas miło Pozdrawiam i mam nadzieję że niedługo do was z powrotem zawitam :) :D

Americanos • americanosgk@gmail.com • Łódź
Data: Środa, 11 listopada 2015 14:41:53
Nie wiem dlaczego ludzie tak lamentują i jak często obsługa odsyła turystów do góry na Szrenicę, ale faktem jest, że tak się zdarza. Ja byłem w długi weekend 10.11.2015, turystów było ze mną 7, romantyczna para, koledzy od rozmów przy piwie i 2 turystów niewidocznych od chodzenia. Miło, przytulnie, z klimatem bez prądu, przy świecach. Obsługa bardzo miła, zwłaszcza ta bardziej wiekowa.

Igor • perku5@o2.pl
Data: Środa, 04 listopada 2015 12:49:27
Witam Mam złe wspomnienia związane z tym miejscem, Otóż wędrowaliśmy z kolegą który miał kontuzje nogi a robiła się już szarówka. Nie udzielono nam noclegu na podłodze tylko wygonili tłumacząc że za jakąś godzinę dojdziemy do Szrenicy. Maskra a niby schronisko Pttk.

Sylvi • sylvi.smolarek@gmail.com
Data: Wtorek, 27 października 2015 15:46:01
Tragedia!!!! Chodzę po górach przez pół swojego życia. Pamiętam to schronisko z lat 90, gdzie był naprawdę traperski klimat. Teraz - żenada. Baba z bufetu wygoniła nas z powodu braku noclegu, o godzinie 18:30!!!! Zanim doszłyśmy Na Halę Szrenicką było już bardzo ciemno. Tam również nie było wolnych miejsc, ale nie wygonili nas. Schronisko na Hali Szrenickiej jest mega!!!! Łabski Szczyt jak dla mnie przestaje istnieć, przynajmniej na kilka ładnych lat. :(

Programming by KESS
 
Copyright (c) InterPele Schronisko Pod Łabskim Szczytem Karkonosze
Karkonosze